Announcements

Uluslararası İçtihat Arama – Full&Egal

Hukuk Fakültesi lisans ve yüksek lisans öğrencileri için Uluslararası İçtihat Arama Paketlerini, mezuniyet tarihlerine kadar ücretsiz olarak öğrencilerinizin kullanımına sunuyoruz. Hukuk biliminin gelişmesine büyük katkılarını beklediğimiz öğrencilerinizin eğitimlerine fayda sağlamak Full & Egal için bir ayrıcalık olacaktır.
*
Full&Egal; birçok ülkedeki hukukçulara hizmet veren, Türkiye Cumhuriyeti Yüksek Mahkemeleri başta olmak üzere Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Almanya Federal Mahkemeleri gibi ulusal ve uluslararası milyonlarca içtihadı içeren bir arama motorudur. Yabancı dildeki içtihatları istenilen dile profesyonel olarak çeviri yapabilme ve otomatik dil algılama özelliği sayesinde anadilde anahtar kelime girerek yabancı dildeki kararlarda arama yapabilme özelliklerine sahiptir.
*
Full&Egal; ulusal ve uluslararası içtihatlar ile evrensel hukukun öğrenilmesi ve gelişiminin takip edilebilmesi için geliştirilmiştir, içtihat sayısı ve özellikleriyle dünyada eşsizdir.
****
Öğrencilerinizin ücretsiz kullanımdan yararlanabilmeleri için E-Devlet üzerinden alınan “Öğrenci Belgesi”ni ücretsiz üye olurken kullanılan mail adresinden  “Kullanıcı İsmi”ni belirterek info@fullegal.com adresine mail atmaları gerekmektedir.
****