Duyurular

Full&Egal Uluslararası Hukuk Veritabanı

Hukuk Fakültesi lisans ve yüksek lisans öğrencileri için  Uluslararası İçtihat Arama Paketleri Full&Egal tarafından, mezuniyet tarihlerine kadar ücretsiz olarak öğrencilerin kullanımına sunuluyor.
*
Full&Egal; birçok ülkedeki hukukçulara hizmet veren, Türkiye Cumhuriyeti Yüksek Mahkemeleri başta olmak üzere Avrupa İnsan Hakları Mahkemesi, Almanya Federal Mahkemeleri gibi ulusal ve uluslararası milyonlarca içtihadı içeren bir arama motorudur. Yabancı dildeki içtihatları istenilen dile profesyonel olarak çeviri yapabilme ve otomatik dil algılama özelliği sayesinde anadilde anahtar kelime girerek yabancı dildeki kararlarda arama yapabilme özelliklerine sahiptir.
*
Full&Egal; ulusal ve uluslararası içtihatlar ile evrensel hukukun öğrenilmesi ve gelişiminin takip edilebilmesi için geliştirilmiştir, içtihat sayısı ve özellikleriyle dünyada eşsizdir.
****
Öğrencilerin ücretsiz kullanımdan yararlanabilmeleri için E-Devlet üzerinden alınan “Öğrenci Belgesi”ni ücretsiz üye olurken kullanılan mail adresinden  “Kullanıcı İsmi”ni belirterek info@fullegal.com adresine mail atmaları gerekmektedir.